Broń używana

 

  Portal Brońużywana.pl został stworzony dla myśliwych, strzelców sportowych i kolekcjonerów jako bezpieczne miejsce do zawarcia transakcji zakupu i sprzedaży broni. Jego powstanie jest wynikiem wielu lat doświadczenia firm prowadzących obrót broną i odpowiedzią na potrzeby środowiska myśliwych i kolekcjonerów. Zapewniamy narzędzie, które jest wygodne w użytku, a zarazem zapewnia użytkownikom 100% bezpieczeństwo transakcji. Zakup i sprzedaż broni w odróżnieniu od standardowych portali ogłoszeniowych odbywa się bez ryzyka kontaktu z nieznajomym kontrahentem. Bez spotkań w nieznajomych miejscach, bez przyjmowania nieznanych ludzi we własnym domu.

  Od momentu przekazania swojej broni do operatora portalu firma koncesjonowana bierze odpowiedzialność za powierzoną broń, nabywca zaś ma pewność, iż kupując broń uniknie problemów z jej rejestracją. Użytkownikom portalu zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, a także dostęp do usług dodatkowych takich jak przestrzelenie broni czy montaż optyki. Jako dystrybutorzy  zapewniamy także dostęp do amunicji w preferencyjnych cenach.  Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą wkrótce uda nam się stworzyć największy bank broni używanej w kraju. Stale poszerzamy liczbę dostępnej broni kolekcjonerskiej z rynków zagranicznych. Oferujemy myśliwym wysokiej jakości broń niedostępna wśród krajowych dystrybutorów. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego portalu.

  Firma Absolutus jest współtwórcą i współoperatorem portalu. W naszym salonie w Kielcach przy ulicy Seminaryjskej 6 możliwy jest odbiór jednostek broni prezentowanych w portalu. Istnieje też możliwość sprzedaży lub wstawienia posiadanej w komis broni.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl