O firmie

 

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „ABSOLUTUS” działa na rynku od 1990 roku i zajmuje się koncesjonowanym obrotem bronią i amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym na terenie całego kraju.

W naszej ofercie znajdą Państwo broń, amunicję oraz wszelkie akcesoria dla myśliwych oraz służb ochroniarskich i mundurowych. Posiadamy w ciągłej sprzedaży wszelkie produkty, dostępne dla rynku cywilnego bez pozwoleń Policji, służące zarówno ochronie osobistej (miotacze gazu, pałki, paralizatory) jak i rozrywce, czy aktywnemu wypoczynkowi (wiatrówki, łuki, proce, odzież, optykę i wiele innych).

Klienci detaliczni mogą dokonywać zakupów w naszych punktach sprzedaży detalicznej w Kielcach i Starachowicach. Jako jeden z największych importerów amunicji oraz akcesoriów do ochrony osobistej zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych.

W 2002 roku nasza firma stała się członkiem Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia i otrzymała od niej rekomendację wiarygodności będącej poświadczeniem oceny, iż firma oferuje usługi w sposób profesjonalny i rzetelny.

W 2008 roku właściciel firmy, wraz innymi właścicielami 28 wiodących firm z branży myśliwsko-strzeleckiej powołał do życia Polskie Stowarzyszenie Rusznikarzy i Dystrybutorów Broni będącym pierwszym tego typu stowarzyszeniem w naszym kraju.

Od 2015 roku nasz firma jest wiodącym importerem broni używanej. Przy współpracy z Centrum Broni Janki stworzyliśmy portal bronuzywana.pl. Prezentowana jest tam broń pochodząca z własnego importu oraz z krajowego rynku wtórnego. Owocem współpracy firm jest także portal Aukcjebroni.pl oraz organizacja cyklicznych aukcji broni.

Obecnie firma może poszczycić się ugruntowana pozycją na rynku. Realizowane przez lata strategie rozwoju, osiąganie założonych celów, koncentracja na kliencie i produktach, pozwoliły na zajęcie pozycji wiodącej wśród dostawców amunicji oraz środków ochrony osobistej na terenie kraju. 30-letnie doświadczenie i pozycja konkurencyjna wpłynęły na fakt, iż stale zaopatrujemy ponad 100 sklepów w Polsce i sukcesywnie zwiększamy swoje udziały w rynku.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl