Nasi partnerzy

Sellier & Bellot, założona w 1825 r., jest jedną z najstarszych firm w branży strzeleckiej i obronnej na świecie i należy do najważniejszych firm inżynieryjnych w Czechach.

Zaawansowana technologia wdrażana we wszystkich etapach produkcji gwarantuje produkty najwyższej jakości. Sellier & Bellot stał się wiodącym dostawcą amunicji do broni strzeleckiej dla sił zbrojnych i organów ścigania na całym świecie. Wyjątkowa elastyczność produkcji umożliwia przyjęcie specjalnych wymagań i produkcję amunicji dostosowanej do potrzeb klienta. Standardy C.I.P. są przestrzegane dla amunicji komercyjnej, podczas gdy NATO lub dawne standardy rosyjskie są stosowane do produkcji wojskowej.

Zarządzanie jakością zapewnia ISO 9001, 14001 i normy wojskowe, którym towarzyszą różnorodne certyfikaty i regularne audyty. Dział R&D uważnie monitoruje nowe trendy rynkowe, umożliwiając Firmie S&B wprowadzanie nowych produktów każdego roku. Niektóre z najnowszych osiągnięć obejmują pociski bezołowiowe do zastosowań myśliwskich i policyjnych, a także opatentowane produkty, takie jak amunicja Nontox czy Screen Ammo.

Nasza firma od blisko 30 lat zaopatruje klientów w Polsce w produkty marki Sellier&Bellot. 

 

 
 

Od momentu założenia przez Alfreda Nobla w 1872 r., spółka macierzysta RIO, MAXAM, stała się globalną organizacją złożoną z pięciu jednostek biznesowych, 6500 pracowników na pięciu kontynentach, zakładów przemysłowych w ponad 45 krajach i sprzedaży w ponad 100. MAXAM Outdoors dziś, to silna pozycja na arenie międzynarodowej i na współczesnym rynku globalnym. Dział produkcji amunicji posiada fabryki w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i USA, które produkują ponad 500 milionów pocisków rocznie.

Marka RIO została założona w 1896 roku i od tego czasu rośnie w siłę .Jest obecnie sprzedawana w ponad 60 krajach, obsługując miliony myśliwych i strzelców na całym świecie. Sponsorowani strzelcy RIO reprezentowali swoje kraje na różnych igrzyskach olimpijskich i zdobyli niezliczone mistrzostw świata w strzelaniu. 

Absolutus, wyłączny importer amunicji RIO, od ponad 10 lat zaopatruje w nią Polski rynek. W tym czasie nie tylko pokochali ją myśliwi ale przede wszystkim zdobyła uznanie wśród strzelców. Dzięki wysokiej jakości i niezawodności zawodnicy strzelający w barwach RIO wielokrotnie zajmowali najwyższe miejsca na podium.

 

 

 

Firma HOERNECKE, założona w Magdeburgu w Niemczech w 1896 roku, jest firmą rodzinną prowadzoną przez czwarte pokolenie rodziny Hoernecke. Od 1962 r. głównym celem firmy jest opracowanie, produkcja i sprzedaż produktów obronnych. Oryginalne produkty TW 500 i TW 1000 służących samoobrony, jak również do użytku profesjonalnego, stały się wszechstronną serią urządzeń wyposażonych w wysoce funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania.

System zarządzania kontrolą jakości ISO 9001, stosowany od 2002 roku, zapewnia fabryce utrzymanie najwyższej jakości. We własnym, nowoczesnym laboratorium przeprowadzane są kompleksowe analizy, a wyszkolony personel optymalnie wykorzystuje obecne możliwości kompleksowej kontroli jakości, w tym chromatografii gazowej i chromatografii cieczowej. Aby zachować najwyższą jakość produktu, stale przeprowadzane są testy podczas całego procesu produkcji. Oznacza to stałą kontrolę jakości, od surowców po gotowy produkt. 

Z zakładów w Oberstenfeld koło Stuttgartu produkty HOERNECKE są sprzedawane na całym świecie. Nasza firma od ponad 20 lat dostarcza na rynek Polski miotacze gazu TW , które nie tylko zapewniają ochronę zdrowia i życia klientom indywidualnym, ale przede wszystkim służą zapewnieniu bezpieczeństwa i ładu publicznego formacjom ochronnym i służbom mundurowym. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Hoernecke w naszym kraju.

 

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl