Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

       

 

TW od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Firma Absolutus jest wyłącznym importerem marek TW1000 i TW500 w Polsce.      

Produkty do ochrony osobistej.

Ochrona przed przestępcami i niebezpiecznymi zwierzętami dzięki niezawodnym, wiodącym na rynku urządzeniom obronnym TW1000 i TW500 firmy HOERNECKE.

Bezpieczeństwo dzięki jakości i doświadczeniu.

Dzięki urządzeniom obronnym TW zawsze jesteś po bezpiecznej stronie. Jako jeden z pierwszych producentów drażniących aerozoli do osobistej samoobrony, firma HOERNECKE posiada dziesięciolecia doświadczenia, które gwarantują najwyższe standardy jakości produktów TW w zakresie bezpieczeństwa osobistego. Dzięki ciągłemu rozwojowi powstała wszechstronna seria produktów wyposażona w wysoce funkcjonalne elementy konstrukcyjne. 

Maksymalny efekt.

Naszym celem jest zapewnienie maksymalnej wydajności przy minimalnym ryzyku dla ludzi i środowiska - produkty TW właśnie to zapewniają. Dlatego władze i służby mundurowe w całej Europie również polegają na TW1000 „Made in Germany”.

Wszechstronny asortyment produktów.

Maksymalna skuteczność w połączeniu z funkcjonalnością i niezawodnością to kluczowe cechy urządzeń TW1000. Wybieraj spośród poręcznych sprayów ochronnych o pojemności od 20 ml, mieszczących się w damskiej torebce, do wysokowydajnych miotaczy o zawartości do 400 ml, zapewniających bezpieczeństwo podczas imprez masowych. Indywidualne linie produktów TW1000 i TW 500 są zoptymalizowane do różnych zastosowań.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl