Gaz pieprzowy TW 1000 Pepper-Foam Man 40 ml
towar niedostępny

Opis
Poręczny miotacz pieprzowy do samoobrony.
Kompaktowy kształt sprawia, że idealnie leży w dłoni.
Substancja drażniąca w formie piany.
Łączy w sobie zalety chmury oraz strumienia. Daleki zasięg, łatwe kierowanie strumieniem i odporność na warunki atmosferyczne zapewniają pewność użycia w każdej sytuacji. Wysoki współczynnik przywierania do napastnika gwarantuje skuteczność.
Wyposażony w wysokiej jakości mechanizm bezpieczeństwa typu flip-top.
Miotacz jest wyposażony w wysokiej jakości odchylane pokrywę, która zapobiega przypadkowemu rozpyleniu. Naciskając przycisk zwalniający, przesuń pokrywę do góry kciukiem. Następnie pokrywa automatycznie ponownie się obniży. Profilowana głowica chroni użytkownika przed przypadkowym użyciem we własnym kierunku.
Sposób użycia: w sytuacji zagrożenia wycelować w stronę linii oczu napastnika, wsunąć kciuk aby odchylić pokrywę zabezpieczającą i zdecydowanie wcisnąć dźwignię. Rozpylać z odległości nie większej niż 4 metry. Aby przerwać należy zwolnić nacisk.
- Skuteczny przeciw osobom będącym pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych.
- Skuteczny przeciw agresywnym zwierzętom.
- Gazy pieprzowe są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.
- Dostępny bez zezwolenia.
- Posiada atest PZH.
Sposób działania na napastnika.
Ostrzeżenie
NIEBEZPIECZEŃSTWO: Stosować tylko w sytuacjach zagrożenia. Skrajnie łatwopalny aerozol. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. Pojemnik pod ciśnieniem, ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C / 122°F. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIE DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąc soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRA: Umyć dużą ilością wody z mydłem.
Dane techniczne
Pojemność | 40 ml |
Zasięg | 4 m |
Forma substancji drażniącej | Piana |
Stężenie % OC | 10 |
Ostrość w skali Scoville'a | 2.000.000 SHU |
Wysokość | 93 mm |
Średnica | 35 mm |
Cechy dodatkowe | Zabezpiecznie flip-top |